Kontakta oss

Nedan finner du telefonnummer och mailadresser till oss på Tailor Konfektion! Välkommen att höra av dig!

Är du osäker på vem du skall kontakta använd kontaktformuläret, ring kontoret tel: 033-20 44 40 eller maila till info@tailor.se

Vid returer, byten och reklamationer vill vi att ni skickar med följande dokument i sändningen. Retur/Byte-blankett


KONTAKTPERSONER

Johan Hogsved
Interim VD
Tel +46 (0)709-792579
Dir +46 (0)33-222572
Johan@tailor.se

Eric Anell
Säljare Högtid
Tel +46 (0)703-838312
Dir +46 (0)33-204444
Eric@tailor.se

Rasmus Devrér
Innesälj/ Kundtjänst
Tel +46(0)760-136333
Dir +46 (0)33-204448
Rasmus@tailor.se

Per Gyllunger
Projektledare Profil
Sverige
Tel +46 (0)763-405202
Per@tailor.se 

Stefan Fredriksson
KAM Sverige/ Marknad
Tel +46 (0)760-147333
Dir +46 (0)33-204445
Stefan@tailor.se

 

Sören Thielke
Projektledare Profil Danmark 
Tel +45 21 73 00 26
stagenturer@gmail.com

Heli Pajander
Ekonomi 
Heli@tailor.se